Markéta

Vítejte na Markétině webu

Markéta je specialistkou na lidské zdroje s velkou láskou k rodině, sportu a cestování. Narodila se a vyrostla na malém městě na západě Čech, aby se kvůli studiu vysoké školy následně přestěhovala do Prahy. A v našem hlavním městě už zůstala. Po absolvování studia personálního managementu se vydala na dráhu personalistky.

Vedle profesního zájmu o oblast lidských zdrojů se Markétin život točí kolem její milované rodiny. Již deset šťastných let je vdaná za svého podporujícího manžela, se kterým má dvě krásné děti. Rodina je pro Markétu základem bytí a váží si každé společně strávené chvíle.

Důležitou roli v Markétině životě hrál vždy pohyb a sport. Potěšení a relaxaci nachází v takových fyzických aktivitách, jako je třeba plavání nebo pěší turistika. Tyto koníčky ji nejen udržují ve fyzické kondici, ale také jí poskytují odreagování od stresu a všedních starostí.

Skutečné potěšení z těchto činností však Markéta nachází v případě, kdy může tyto aktivity provozovat na mořském pobřeží. Cesty do zatím nepoznaných destinací ji obohacují nejen z pohledu fyzického odpočinku, ale i o možnosti poznávání různých kultur. A v neposlední řadě rozšiřuje i její pohled na život. Každé léto se snaží o to, aby se její rodina vydala na společnou dovolenou k moři. Šumění vln, rozbíhajících se na písečném břehu, v ní vyvolává úžasný pocit klidu a radosti.

Dovolená na pláži však pro Markétu není jen o opalování a koupání. Nabízí jí též příležitost proniknout hlouběji do historie a kultury každé navštívené destinace. Ať už se jedná o návštěvu starobylých památek, archeologické lokality nebo nějakého místního kulturního festivalu, aktivně se zapojuje do bližšího poznávání míst, která navštíví.

Vášeň pro práci s lidmi, láska k rodině, sportu a cestování, se prolínají celým Markétiným životem. Prostřednictvím své práce by chtěla pozitivně ovlivňovat životy dalších lidí. Ráda vytváří pozitivní pracovní prostředí, které podporuje růst a osobní naplnění. Věří v důležitost rovnováhy a váží si každého okamžiku, stráveného objevováním nových obzorů spolu se svými blízkými. Ať už je to u moře nebo v zasedací místnosti, Markéta se snaží dobře a smysluplně využít každý okamžik svého života.